Wielkie zmiany wymagają podjęcia wielu małych kroków. W tym przedsięwzięciu kluczowe są metody, narzędzia i procesy. 

W ramach kilku etapowego procesu skupimy się na najważniejszych problemach i wyzwaniach Twojej firmy, wypracujemy długo lub krótkoterminowy plan działania uwzględniający wprowadzenie nowych metod, narzędzi czy procesów (lub usprawnienie istniejących), wyznaczymy miary progresu i na bieżąco będziemy monitorować wprowadzone zmiany, aby ocenić czy przynoszą zamierzone korzyści.

Przejdźmy przez ten proces razem.

Co możemy przepracować?

Niezadowoleni klienci

Spadek motywacji lub/i zaangażowania pracowników

Obniżenie jakości produktów

Straty w procesach

Brak lub nieskuteczne metody dostarczania produktów czy usług

Brak standaryzacji procesów czy narzędzi

Jak wygląda program?

Wszystko zaczyna się od darmowej konsultacji. Moją intencją jest poznanie Twojej sytuacji i odpowiedzenie na pytanie czy współpraca ze mną jest czymś czego na ten moment potrzebujesz.

Podczas całodniowego warsztatu pracujemy, wraz z pracownikami Twojej firmy, o problemach, wyzwaniach i potrzebach w organizacji. Skupiamy się na tym co działa ale także na tym co wymaga poprawy. Spotkanie samo w sobie jest odkrywcze, tworzymy przestrzeń do wymiany poglądów i dzielenia się różnymi perspektywami. Może się okazać, że podczas samego warsztatu uczestnicy znajdą rozwiązanie na część przedstawionych tematów. Istotnym aspektem jest nie tylko zdefiniowanie stanu początkowego ale przede wszystkim do czego dążymy jako organizacja. Będą to nasze miary progresu, które pomogą w późniejszym działaniu.

Na podstawie naszego pierwszego spotkania przygotuję i przedstawię plan działania Będzie on obejmował zmiany, które można wprowadzić od razu jak również przynoszące korzyści w kontekście długoterminowym. Może on zawierać szkolenia i warsztaty, grupy mastermind, wprowadzenie konkretnych narzędzi czy metod.

Gdy zaakceptujemy plan działania,  wraz z Tobą i pracownikami rozpoczyna się etap planowania realizacji.

Wraz z Twoim zespołem ustalamy:

  • Co i kiedy się wydarzy
  • Jakie akcje będziemy podejmować
  • Jak często i w jaki sposób będziemy mierzyć progres
  • Zasady współpracy w tym procesie czyli zespołowy kontrakt.

Peter Drucker powiedział, że “Jeśli nie możesz czegoś zmierzyć, nie możesz tym zarządzać” dlatego tak istotne jest wyznaczenie miar progresu. Istotne jest, aby na ich podstawie podejmować decyzje co do dalszego planu. I to będziemy regularnie robić.

Po przejściu przez cały plan podsumowujemy naszą współpracę. Otrzymujesz dokument, który zawiera podsumowanie naszej współpracy wraz z dalszymi rekomendacjami.

Masz pytania?

Kontakt

Bądźmy w kontakcie
+48 519 876 817
kontakt@dawidchudek.com

Usprawniam życie firm i ludzi poprzez metody i narzędzia.

© Copyright 2024 - Dawid Chudek | Polityka prywatności

Projekt i realizacja: