Nazywam się
Dawid Chudek

Usprawniam życie firm i ludzi poprzez metody i narzędzia.

Komu pomagam?

Pracuje z małymi i średnimi firmami, które chcą zwiększyć swoją efektywność, sprawczość i wartość dostarczanych produktów i usług. W tego typu organizacjach jest wiele dobrych rzeczy, które warto wzmacniać i trochę tych, które trzeba usprawnić.

W czym pomagam?

Pomagam w usprawnieniu firm poprzez optymalizację istniejących procesów,metod i narzędzi ale także poprzez wprowadzanie nowych.

Jak pomagam?

Czerpię z wielu metod i narzędzi, które poznałem w swojej pracy zawodowej a także poza nią. Czerpię z nich co najlepszę i tę esencję przekazuję moim klientom. Co ważne, dbam by została ona wdrożona.

Kilka faktów o mnie

Poznajmy się bliżej

Trener biznesu

Szkolę, edukuję, przeprowadzam szkolenia i warsztaty. Moim głównym obszarem zainteresowań są metody, procesy i narzędzia, za pomocą których można podnieść efektywność firmy, zoptymalizować koszty i podnieść jakość dostarczanych produktów i usług. Jestem także zwolennikiem optymalizacji procesów, gdyż wierzę, że zawsze istnieje coś co w tym obszarze można usprawnić.

Scrum Master

Na co dzień pracuję jako Scrum Master w branży IT. Pomagam organizacjom w dostarczaniu innowacyjnych produktów a także współpracuję z zespołami, które te rozwiązania dostarczają.

Inżynier

Z wykształcenia jestem Inżynierem Elektrotechnikiem. Nie dane mi było pracować w zawodzie, jednak dusza inżyniera we mnie cały czas drzemie

Podcaster i blogger

Tworzę bloga na tematy związane z podnoszeniem efektywności firm poprzez metody, procesy i narzędzia. Nagrywam także podcast “Change Your Mind” o aspektach pracy trenera biznesu.

Szczęśliwy mąż

Od 2022 roku jestem szczęśliwym mężem i właścicielem kundelka o imieniu Kajtek.

Squasoholik i pizzoholik

Moje dwie główne pasje poza pracą. Tę drugą przygotowuje niezmiernie często i jem zdecydowanie za często.

Co mówią o mnie klienci

Bądźmy w kontakcie
+48 519 876 817
kontakt@dawidchudek.com

Usprawniam życie firm i ludzi poprzez metody i narzędzia.

© Copyright 2024 - Dawid Chudek | Polityka prywatności

Projekt i realizacja: