Jak mogę pomóc Tobie
i Twojej firmie?

Komu pomagam?

Pracuje z małymi i średnimi firmami, które chcą zwiększyć swoją efektywność, sprawczość i wartość dostarczanych produktów i usług. W tego typu organizacjach jest wiele dobrych rzeczy, które warto wzmacniać i trochę tych, które trzeba usprawnić.

W czym pomagam?

Pomagam w usprawnieniu firm poprzez optymalizację istniejących procesów,metod i narzędzi ale także poprzez wprowadzanie nowych.

Jak pomagam?

Czerpię z wielu metod i narzędzi, które poznałem w swojej pracy zawodowej a także poza nią. Czerpię z nich co najlepszę i tę esencję przekazuję moim klientom. Co ważne, dbam by została ona wdrożona.

Opcje współpracy

Grupy mastermind

Stworzę i poprowadzę grupy mastermind złożone z pracowników Twojej firmy. Celem takiej grupy będzie praca nad danym problemem czy wyzwaniem. Opracujemy plan działania, zajmiemy się wdrożeniem wypracowanych zmian i będziemy na bieżąco monitorować rezultaty działań grupy.

Dowiedz się więcej

Szkolenia i warsztaty

Prowadzę szkolenia i warsztaty z zakresu mapowania i optymalizacji procesów, wprowadzania nowych metod i narzędzi, identyfikacji i redukcji strat czy efektywności osobistej. Zakres tych szkoleń będzie dopasowany do Twoich potrzeb.

Dowiedz się więcej

Audyty

Przeprowadzę wraz z Tobą i pracownikami Twojej firmy audyt procesów biznesowych. Ma on na celu gruntowny przegląd stanu obecnego firmy w zakresie procesów, zidentyfikowanie obszarów przynoszących największą wartość Twojej firmie oraz zidentyfikowanie obszarów wymagających poprawy.

Dowiedz się więcej

Kompleksowy program zmian w Twojej firmie

Jeśli czujesz, że Twoja firma wymaga gruntownej przebudowy i wprowadzenia wielu zmian to możesz potrzebować rozwiązania szytego na miarę. We współpracy ze mną przygotujemy i wdrożymy kompleksowy program, który będzie obejmował szkolenia, wprowadzenie nowych, lub ulepszenie istniejących metod, narzędzi czy procesów.

Dowiedz się więcej

Prowadzenie wydarzeń

Poprowadzę w profesjonalny sposób konferencje, meetupy czy panele dyskusyjne.

Zapytaj o szczegóły

Darmowe materiały

Dzielę się wiedzą i dobrymi praktykami poprze newsletter, bloga, podcast i publikacje na LinkedIn

Dowiedz się więcej

Zrealizowane projekty i wystąpienia

Darmowe materiały

Blog

Na blogu znajdziesz artykuły na różne tematy związane podniesiem efektywności firm poprzez metody, procesy i narzędzia. Piszę także o efektywności osobistej.

Podcast

Nagrywam podcast "Change Your Mind" na temat pracy trenera biznesu, znajdziesz tu zarówno odcinki solo jak i zaproszonymi gości. W tym roku poruszam aspekty związane z wyzwniami w tym zawodzie.

Newsletter

Raz w miesiącu wysyłam newsletter na temat przydatnych metod, procesów i narzędzi, które mogą okazać się przydatne zarówno w Twojej firmie jak i w życiu prywatnych. Informuję w nim także o mojej działalności i najbliższych prowadzonych szkoleniach.

Linkedin

To moje główne medium społecznościowe, na którym publikuję regularnie posty związane z podnoszeniem efektywności firm i moją pracą zawodową.

Bądźmy w kontakcie
+48 519 876 817
kontakt@dawidchudek.com

Usprawniam życie firm i ludzi poprzez metody i narzędzia.

© Copyright 2024 - Dawid Chudek | Polityka prywatności

Projekt i realizacja: